<< wróć eTEE - „e-Technologie w Kształceniu Inżynierów”

Konferencja eTEE - „e-Technologie w Kształceniu Inżynierów”, odbyła się 11 kwietnia w Akademii-Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie i była dynamicznym forum wymiany doświadczeń, refleksji i obserwacji na temat wykorzystania e-technologii w dydaktyce technicznej szkoły wyższej.

Przedstawicielami Politechniki Białostockiej na danej konferencji byli:

• dr inż. Jarosław Makal – WE PB, przewodniczący Uczelnianej Komisji ds. Jakości Kształcenia
  • mgr Marek Stankiewicz - Centrum Kształcenia Zdalnego Politechniki Białostockiej, administrator Portalu Edukacyjnego

Zapraszamy do:

Dziękujemy współorganizatorom - Politechnice Gdańskiej oraz Fundacji Studentów i Absolwentów AGH ‚Academica’ za pomoc i wsparcie w przygotowywaniu konferencji. I już teraz zapraszamy za rok, tym razem do Gdańska, na IV edycję konferencji eTEE, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia na Politechnice Gdańskiej.

Stronę wyświetlono 542 razy
1.0.609231861 2016-09-05 17:42:06