Logowanie
<< wróć Aktualności
Webinaria Statistica Dodano 2017-05-12 09:30

Zapraszamy na najbliższe webinaria poświęcone analizie danych.
Najbliższe spotkania poświęcone są następującym tematom:


Zaproszenie na webinaria Statistica! Dodano 2017-03-07 08:32

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych webinariów z serią porad i szybkich podpowiedzi ułatwiających korzystanie z oprogramowania Statistica!


Zachęcamy wszystkich studentów oraz pracowników wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska do wypełnienia ankiety oceniającej wygląd wydziałowej witryny internetowej.


Mając na celu zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług, Biblioteka Politechniki Białostockiej pragnie poznać Państwa opinie na temat strony WWW (biblioteka.pb.edu.pl) oraz nowej wyszukiwarki naukowej PRIMO.


Konferencja eTEE - „e-Technologie w Kształceniu Inżynierów”, odbyła się 11 kwietnia w Akademii-Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie i była dynamicznym forum wymiany doświadczeń, refleksji i obserwacji na temat wykorzystania e-technologii w dydaktyce technicznej szkoły wyższej.


Prezentacja systemu antyplagiatowego Dodano 2016-04-18 13:55

Prezentacja Otwartego Systemu Antyplagiatowego (OSA) dostępnego na Politechnice Białostockiej.

Film prezentujący funkcjonalność systemu OSA dostępny jest, po zalogowaniu się, w menu "Instrukcje" -> "System antyplagiatowy OSA".


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że osoby które nie uzyskały zaliczenia przedmiotu "Szkolenie biblioteczne" mają taką możliwość do 20 marca 2016 roku.


Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE działający przy Biurze ds. Rozwoju i Programów Międzynarodowych Politechniki Białostockiej zaprasza na pierwszą część kursu e-learningowego z obsługi portalu internetowego Komisji Europejskiej.

Celem pilotażowej odsłony kursu zrealizowanego w ramach działania RPK Białystok jest pokazanie potencjalnym użytkownikom, jak założyć konto w systemie Uwierzytelniania Komisji Europejskiej.


W dniu 11-02-2016r. udostępnione zostały nowe kody licencyjne oprogramowania Statistica 12.5 na rok 2016.


Konferencja „eTEE e-Technologie w Kształceniu Inżynierów” powstała z inicjatywy Politechniki Gdańskiej w 2014 roku. Od 2016 roku, na mocy porozumienia pomiędzy Politechniką Gdańską a Akademią Górniczo-Hutniczą im. St. Staszica w Krakowie, konferencja będzie odbywać się naprzemiennie w Krakowie i Gdańsku. W 2016 roku gospodarzem III konferencji eTEE jest AGH.

Celem konferencji jest integracja środowiska akademickiego zajmującego się dydaktyką wspomaganą technologiami, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk, a także poszukiwanie inspiracji do dalszych działań. 


Stronę wyświetlono 1347 razy
1.0.609231861 2016-09-05 17:42:06